MICROSOFT OFFICE 365 LOGIN WALLPAPER

Sadık ŞAHİN 24 Ekim 2019 0
MICROSOFT OFFICE 365 LOGIN WALLPAPER
  • Sumo

Merhaba günümüzde artık çoğu şirket Office365 ve azure portalını kullanıyor. Özellikle Outlook Web Access (owa) ekranına office365 üzerinden bağlanırken kendi şirket görselimizi login ekranında görüntüleyebilirsiniz. Bunun için bir kaç adımda yönetici hesabınızı kullanarak görsel değişikliği yapabilirsiniz.

Yapacağımız işlemleri sırasıyla açıklamak gerekirse öncelikle ;

Office365 yönetici hesabımızla https://portal.azure.com adresine giriş yapıp Azure Active Directory hesabına giriş yapıyoruz.

Company Branding (Şirket Markası) sekmesine giriş yapıyoruz ve buradan lisansımızı active ediyoruz. Bu özelliği kullanabilmel için “Enterprise Mobility + Secure E5” yada “Azure Ad Premium P2” lisansınızın olması gerekiyor. Ben test için free trial kullanıp devam ediyorum.

Daha sonra tekrar Şirket Markasına girdiğimde istediğim Dil seçeneklerinden birinin üzerine tıklıyorum. Karşıma şirket portal görsel ve logo ekleme bölümü çıkıyor.

Bu alandan ister şirket logosunu istersenizde portala giriş için login sayfasındaki görseli istenilen boyutlar kullanılarak PNG veya JPG uzantısında kaydedebilirsiniz. Böylikle login sayfanıza girdiğinizde istediğiniz görsele ulaşabileceksiniz.

Yorum Bırak »