Ekibimiz

  • Sumo

1936986101536276742681136092556897175790687n150x150

BÜLENT GÜR

2000 yılında Boğaziçi Üniversitesinden mezun oldıuktan sonra IT dünyasına girdim, Sektörün önde gelen birçok firmasında eğitmen ve proje danışmanı olarak çalıştım. Bu süre içerisinde birçok kuruma ve bireysel BT çalışanlarına eğitimler verdim ve projeler yaptım.2009 yılından itibaren Network Academy’de Genel Müdür olarak görev yapmaktayım. Bunun haricinde eğitimler vermekteyim , projelerde danışman olarak çalışmaktayım  ve yazarlık yapmaktayım. En son Server 2012 R2 kitabımız yayınlandı ve 3. Baskı yaptı.

Sahip olduğum sertifikalar: Microsoft Certified Trainer (MCT), Microsoft Certified Learning Consultant (MCLC), Microsoft Certified Professional (MCP), Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE), Microsoft Certified Systems Engineer Security (MCSE-S), Microsoft Certified Systems Engineer Messaging (MCSE-M), Microsoft® Certified Technology Specialist (MCTS), Microsoft® Certified IT Professional (MCITP), Microsoft Certified Database Administer (MCDBA),Cisco Certified Network Associate (CCNA)


TOLGA ANIT

Dokuz Eylül Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğinden 2001 yılında mezun oldum. Bilgisayar ile tanışmam ortaokul yıllarında oldu. Üniversiteden sonra bu alanda profesyonel olarak çalışmaya başladım. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının Bilgi İşlem Departmanlarında Sistem Uzmanı olarak çalıştım. 2009 yılından itibaren Arox Bilişim Sistemlerinde, Sanallaştırma ve Storage üzerine çalışmalar yapmaktayım. Bir çok projede danışmanlık ve kurulum gerçekleştirdim.

Sahip Olduğum Sertifikalar: Windows Server 2003 MCSECitrix Certified Enterprise Engineer for Virtualization(CCE)Citrix Certified Advanced Administrator for Citrix XenApp 5 for Windows Server 2008Citrix Certified Administrator for Citrix XenServer 5Citrix Certified Administrator for Citrix XenDesktop 4Citrix Certified Administrator for Citrix XenApp 5 for Windows Server 2008Vmware Certified Professional 4 (VCP 4)Vmware Certified Professional 5 (VCP 5)Vmware View Desktop Virtualization Technical(VTSP)NetApp Certified Data Administrator (NCDA)NetApp Certified Implementation Engineer(NCIE)


 VOLKAN SAYF

IT dünyasında yaklaşık 15 yıllık deneyime sahiptir. Microsoft ürünlerinin temelini oluşturduğu birçok büyük ve orta ölçekli projede yer aldı.

01.04.2013 tarihinde Kodlab Yayınları’ndan çıkan Microsoft Server 2012 konusundaki ilk Türkçe kaynak özelliğini taşıyan ve 3. Baskısı yapılmış olan, Windows Server 2012 isimli kitabın yazarlarından biridir.

Bu aralar Windows Server 2016 ile ilgili kitap çalışmalarına devam etmektedir.

Yabancı bir firmada IT Admin olarak çalışmakta.Aynı zamanda Network Academy bünyesinde Bireysel ve Kurumsal eğitimler vermektedir. Diğer yandan da proje odaklı danışmanlık hizmeti vermektedir.

Microsoft Certified Professional (MCP), Microsoft® Certified Technology Specialist (MCTS), Microsoft® Certified IT Professional (MCITP), Microsoft® Windows Server (MCSA), Microsoft® Certified Trainer (MCT), CCNSP sertifikalarına sahiptir.


 faikgenc151x159

FAİK GENÇ

1987 tarihinde Koşukavak’ta doğdum . Kocaeli Üniversitesi , Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünü bitirdim. NETWORK ACADEMY’de Bülent Gür hocamızdan MCITP eğitimi aldım. Microsoft’un sertifika sınavlarını başarıyla geçtim. Şu an NETWORK ACADEMY’de Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Windows Server, Exchange Server, Sanallaştırma  konulurunda kendimi geliştirmekteyim.
Sahip olduğum sertifikalar: Microsoft Certified Professional ﴾MCP﴿,  Microsoft® Certified Technology Specialist ﴾MCTS﴿, Microsoft® Certified IT Professional ﴾MCITP﴿


OSMAN DOĞAN

22 eylül 1986 doğumluyum.Doğu Akdeniz IT bölümü mezunuyum.Network ağları ve server lar üzerine çalışmalar yapmaktayım.Özel bir firmada çalışmaktayım. Network Akademi de Bülent Gür hocamdan Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimi aldım. 

Sahip olduğum sertifikalar: Microsoft Certified Professional ﴾MCP﴿,  Microsoft® Certified Technology Specialist (MCTS), Microsoft® Certified IT Professional (MCITP)


Fatih Ozyalcın

FATİH ÖZYALÇIN

3 Şubat 1985 İstanbul doğumluyum. Öncelikle Yaptığım işin “en iyisini” yapmak ilk hedefim oldu her zaman.Yaklaşık 10 yıldır Bilişim Sektöründeyim ve farklı görevlerde bir çok projede aktif rol aldım. Kariyerimin son dönemlerinde ise bir çok bilişim semineri ve eğitimler verdim. Son zamanlarda yalnızca “Sanallaştırma” eğitimleri vermekteyim.Son 3 yıldır ise ağırlıklı olarak “Sanallaştırma platformu” (Server Virtualization, Desktop Virtualization, Application Virtualization) ve “Cloud Computing” üzerine çalışmalar yapmaktayım.Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesinde “Sistem ve Sanallaştırma Platform Yöneticisi” olarak görev almaktayım.Sahip olduğum uzmanlık sertifikalarım; MCP, MCTS, MCNPS, MCSA: (Systems Administrator), MCSE: (Systems Engineer), MCSA: (Solutions Associate) MCITP: Enterprise Administrator, MCITP: Virtualization Administrator

MCP | MCTS | MCSA | MCSE
MCITP: Enterprise Administrator
MCITP: Virtualization Administrator


ugurdemir

UĞUR DEMİR

Computer Engineer, MSc
MCP MCTS MCITP MCSA MCSE


Murat İbrahim Kantar

Murat İbrahim KANTAR

1991 yılında İstanbul’da doğdum. ( 2010 – 2011 ) İstanbul Üniversitesi SBMYO mezun oldum. Eğitimimi ( 2012 – x ) Anadolu Üniversitesinde devam ettirmekteyim. Network Academy’ de Bülent Gür hocamızdan MCITP eğitimi aldım. Özel bir şirkette Bilgi Sistemleri Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. Windows Server, Exchange Server, Sanallaştırma konulurunda kendimi geliştirmekteyim Sahip Olduğum Serfitikalar : Microsoft Certified Professional (MCP), Microsoft® Certified Technology Specialist (MCTS), Microsoft® Certified IT Professional (MCITP)


39a52cb

Sadık ŞAHİN

Bilişim sektöründe 12 yıldır çalışıyorum , 2009-2013 yıllarında Microsoft teknolojileri üzerine uzmanlaşarak sertifika programlarını başarıyla tamamladım. Özel şirketlerde Bilgi işlem ve danışmanlık görevlerinde yer aldım.  2012 Yılında Network Academy’den Microsoft Certified IT Professional (MCITP) eğitimini alıp  başarıyla tamamladım ve  aynı yıl Eğitim sektörüne girdim,  daha sonra Train The Trainer (Eğitimcinin Eğitimi) programına katılarak Microsoft Certified Trainer (MCT) olmaya hak kazandım. Network Academy Bilgi İşlem Sistemleri Eğitim ve Teknolojileri bünyesinde Danışman ve Eğitmen olarak MCSA ve MCSE eğitimleri vermeye devam etmekte ve bilgi işlem görevini yürütmekteyim.

Sahip Olduğu Sertifikalar;  Microsoft® Certified Technology Specialist ﴾MCTS﴿, Microsoft® Certified IT Professional ﴾MCITP﴿, Microsoft® Certified Solution Associates (MCSA), Microsoft® Certified Solution Expert (MCSE), Microsoft® Certified Trainer (MCT),  Microsoft Certified  IT Professional; Administrator Office365,  Server Virtualization with Hyper-V and System Center , Prometric Test Administrator. Pearson Vue Test Administrator


FIRAT BOYAN

Ben Fırat Boyan. 1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul’da yaşıyorum. 2003 yılında lise eğitimimden sonra bir bilgisayar teknik servisinde önce stajyer, sonrasında ise teknik servis teknisyeni olarak başladığım bilişim sektörü çalışma hayatıma, üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra, çeşitli şirketlerin bilgi işlem departmanlarında “Sistem Destek Uzmanı”, “IT Uzmanı”, “IT Sistem Sorumlusu” ve “IT Sistem Yöneticisi” olarak devam ettim ve çok çeşitli projelerde aktif rol alıp Sistem ve Network alanında ciddi deneyimler edinerek bilgime bilgi, tecrübeme tecrübe kattım.

JP. Morgan Chase Bank’ta Sistem Uzmanı ve Analisti olarak görev yapıyor, Türkiye’nin bilişim eğitimleri alanında hizmet veren Bilgi Tekolojileri Eğitim Merkezi olan Network Akademi’de MCT-Microsoft Certified Trainer (Microsoft Sertifikalı Eğitmen) ünvanı ile Sistem, Network ve Güvenlik eğitimleri veriyor, kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri sunuyorum.

Sertifikalarım: 

MCT (Microsoft Certified Trainer) – 2016/2017 2017/20182018/20192019/2020
MCT 
(Microsoft Certified Trainer) – 2017/2018
MCT (Microsoft Certified Trainer) – 2018/2019
MCPS (Microsoft Certified Professional)
MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate)-Windows Server 2012
MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Server Infrastructure
MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Cloud Platform and Infrastructure 2017
MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Messaging
MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Productivity 2017
MS (Microsoft Specialist)-Designing and Deploying Microsoft Exchange Server 2016
MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate)-Windows Server 2016
MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Cloud Platform and Infrastructure 2018
MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Productivity 2018


Mehmet Akif Polat

6 Mart 1998 Trabzon Doğumluyum. Bilgi Teknolojileri sektörüne 2015 yılında katılmaya karar verdim. Network Akademi’de sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi aldım. 2015-2019 yılları arasında Network Akademi’de Bilgi İşlem Sorumlusu olarak göreve başladım. Bu süre zarfında, her geçen gün yeni bilgilerin yer aldığı bu sektörde güncel bilgiler edinmek adına eğitimlere katıldım. 2019 yılının Mart ayında Arma Digital bünyesine katılarak bilgi işlem departmanında uzman yardımcısı olarak görev almaya başladım.

Sahip Olduğum Sertifikalar;

Microsoft Certified Professional (MCP)
Microsoft Certified Solutions Associate: Windows Server 2012 (MCSA)
Microsoft Certified Solutions Associate: Windows Server 2016 (MCSA)
Microsoft Certified Solutions Expert: Server Infrastructure (MCSE)
Microsoft Certified Solutions Expert: Cloud Platform and Infrastructure Charter Member (MCSE)
Microsoft Certified Solutions Expert: Cloud Platform and Infrastructure (MCSE)


umut

Mehmet Umut Kotankıran

1990 İstanbul doğumluyum.2012 Yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun oldum.Şuanda Sakarya Üniversitesi Bilişim ve Bilgisayar Mühendisliğinde Yüksek Lisans yapıyorum.Bilgisayar ile 1996 yılında tanıştım ve profesyonel olarak IT dünyasına üniversite yıllarında atıldım.Mezun olduktan sonra Network Akademide sistem uzmanlığı(MCSE) eğitimi aldım ve şuanda bir bankada sistem mühendisi olarak çalışmaktayım
Sahip olduğum sertifikalar:
MCP
MCSA
MCSE: Server Infrastructure
MCSE: Messaging
MCSE: Productivity
MCSE: Cloud Platform and Infrastructure
CCNA